Egutegia

Informazioa iragazi
Adib., 2021-04-11
Adib., 2021-04-11

2021-04-14

  • 09:00 - 09:30: EKI LH 4. MAILA. DIZIPLINARTEKOA +
  • 09:30 - 13:30: DIMI - INFORMATIKA DINAMIZATZAILEEN MINTEGIA. NAFARROA +
  • 09:30 - 10:30: EKI LH 4. MAILA. EUSKARA +
  • 10:30 - 11:30: EKI LH 4. MAILA. INGURUNEA +

2021-04-15

  • 09:00 - 14:00: GORPUTZ HEZKUNTZA ARLOA LH-EKIra HURBILTZEN +
  • 09:00 - 10:00: EKI LH 4. MAILA. MATEMATIKA +
  • 09:00 - 11:00: EKI LH 4. MAILA. ENGLISH +
  • 10:00 - 11:00: EKI LH 4. MAILA. LENGUA CASTELLANA +

2021-04-16

  • 09:30 - 14:00: SUPERBISIO TEKNIKAK. +

2021-04-21

  • 09:30 - 12:30: EKI GORPUTZ HEZKUNTZA DBH EREDU KONPETENTZIALEAN. +
  • 16:00 - 18:00: TXAC-PLANET (euroeskualdeko proiektua) +

2021-04-22

  • 09:30 - 13:00: hIZAN Mintegia HHko erreferenteentzat - 1.zonaldea Esther Garaialde +
  • 09:30 - 12:30: HIZKUNTZA PROIEKTUA GARATZEN: KOORDINAZIO MINTEGIA +
  • 09:30 - 13:00: hIZAN Mintegia HHko erreferenteentzat - 2.zonaldea Ane Barruso +
  • 09:30 - 13:00: hIZAN Mintegia HHko erreferenteentzat - 4.zonaldea Ainara Bidal +
  • 09:30 - 13:00: hIZAN Mintegia HHko erreferenteentzat - 3.zonaldea Amaia Ayerra +
  • 09:30 - 12:30: LH LEHEN ZIKLOKO ERREFERENTEEN MINTEGIA. EKIALDEA 2 GARBIÑE IGARATEGI +
  • 09:30 - 12:30: LH LEHEN ZIKLOKO ERREFERENTEEN MINTEGIA. MENDEBALDEA 2 JUNKAL LERTXUNDI +
  • 14:00 - 17:00: LH LEHEN ZIKLOKO ERREFERENTEEN MINTEGIA. EKIALDEA 1 GARBIÑE IGARATEGI +
  • 14:00 - 17:00: LH LEHEN ZIKLOKO ERREFERENTEEN MINTEGIA. MENDEBALDEA 1 JUNKAL LERTXUNDI +

2021-04-23

  • 09:00 - 11:30: LANBIDE HEZIKETAKO ZUZENDARIEN MINTEGIA +
  • 09:30 - 13:30: ZUMIN: ZUZENDARI OROKORREN MINTEGIA +
  • 09:30 - 13:30: STORY PROJECTS 1 +

2021-04-27

  • 09:30 - 11:30: IKASTOLETAKO ADMINISTRARIENTZAKO MINTEGIA +

2021-04-29

  • 15:00 - 17:00: ORIENTAZIOA ETA AHOLKULARITZA PSIKOPEDAGOGIKOA +

2021-05-03

  • 09:30 - 13:30: EKI PLASTIKA DBH EREDU KONPETENTZIALEAN LANTZEN. +

2021-05-04

  • 09:00 - 13:00: PLASTIKA ARLOA LH-EKIra HURBILTZEN +

2021-05-05

  • 09:00 - 13:00: EKI MUSIKA DBH: EREDU KONPETENTZIALEAN LANTZEN. +
  • 09:00 - 12:30: ALEXIA, EBALUAZIO FINALA. +
  • 09:30 - 14:30: EKI FRANTSESA DBH EREDU KONPETENTZIALEAN LANTZEN +
  • 15:00 - 17:30: BATXILAB: BATXILERGO MINTEGIA +
  • 16:00 - 18:00: TXAC-PLANET (euroeskualdeko proiektua) +

2021-05-06

  • 09:30 - 12:30: EKI TEKNOLOGIA DBH EREDU KONPETENTZIALEAN LANTZEN +

2021-05-07

  • 09:30 - 14:30: HOCUS & LOTUS 1&2 +
  • 09:30 - 12:30: OMI - ORIENTATZAILEEN MINTEGIA NAFARROA +

2021-05-11

  • 09:00 - 13:00: MUSIKA ARLOA LH-EKIra HURBILTZEN +