Egutegia

Informazioa iragazi
Adib., 2021-09-18
Adib., 2021-09-18

2021-09-20

  • 11:00 - 12:30: SOCIAL SCIENCES, GIZARTE INGELESEZ. MINTEGIA +
  • 15:30 - 18:00: HAUR HEZKUNTZAN AHOZKOTASUNA LANTZEKO ESTRATEGIAK IKASTOLAN. DONOSTIA (EUREKA ZIENTZIA MUSEOA!) +

2021-09-21

  • 09:00 - 12:30: EBALUAZIOA EKI LH 4-5-6. HASTAPENA +
  • 15:00 - 16:30: BATXILAB, ERRONKA AURKEZPENA: EUSKARAREN HERRIA EHUNTZEN +
  • 15:30 - 18:00: HAUR HEZKUNTZAN AHOZKOTASUNA LANTZEKO ESTRATEGIAK IKASTOLAN. ELORRIO (ARRIOLA ANTZOKIA) + DURANGO (SAN AGUSTIN KULTUR GUNEA) +

2021-09-22

  • 09:00 - 10:00: EKI LH 6. MAILA. MATEMATIKA +
  • 09:30 - 13:00: DIMI - IKT DINAMIZATZAILEEN MINTEGIA. NAFARROA +
  • 10:00 - 11:00: EKI LH 6. MAILA. LENGUA CASTELLANA +
  • 15:00 - 17:00: PENTSAERA KONPUTAZIONALA. ROBOTIKA LH 6 +
  • 15:00 - 17:00: ALEXIA IRAKASLE KUADERNOA EKI EBALUAZIO EREDUAN +
  • 15:30 - 18:00: HAUR HEZKUNTZAN AHOZKOTASUNA LANTZEKO ESTRATEGIAK IKASTOLAN. IRUÑEA (CIVIVOX ITURRAMA) +

2021-09-23

  • 09:00 - 10:00: INKLUSIBITATEA DBH1: NATURAREN ZIENTZIAK ARLOA (Ikastolen Etxea ) +
  • 09:00 - 09:30: KIMU LH 1 PROPOSAMEN DIGITALA +
  • 09:30 - 12:30: HIZKUNTZA-PROIEKTUA GARATZEN: PLAN ESTRATEGIKOA GARATZEKO MINTEGIA. DURANGO +
  • 09:30 - 12:00: KIVA DBH-n. GIPUZKOA +
  • 10:00 - 11:00: INKLUSIBITATEA DBH1: GIZARTE ZIENTZIAK ARLOA (Ikastolen Etxea ) +
  • 11:00 - 12:00: INKLUSIBITATEA DBH1: EUSKARA ARLOA (Ikastolen Etxea ) +
  • 15:00 - 17:30: BATXILAB, ARDURADUNEKIN +

2021-09-24

  • 09:30 - 13:30: ZUMIN: ZUZENDARI OROKORREN MINTEGIA +
  • 09:30 - 13:30: EKI FRANTSESA DBH EREDU KONPETENTZIALEAN LANTZEN +
  • 09:30 - 13:30: ZUBI NAFARROA +
  • 09:30 - 12:00: KIVA DBH-n. BIZKAIA +

2021-09-27

  • 09:30 - 14:00: EKI LH GORPUTZ HEZKUNTZA EREDU KONPETENTZIALEAN +

2021-09-28

  • 09:00 - 12:30: EBALUAZIOA EKI LH 4-5-6. JARRAIPENA +
  • 15:00 - 16:30: BATXILAB, ERRONKA AURKEZPENA: ELKARREKIN ERABAKI +

2021-09-29

  • 15:00 - 16:30: BATXILAB, ERRONKA AURKEZPENA: STEM +
  • 15:30 - 18:00: HIZKUNTZA-PROIEKTUA GARATZEN: PLAN ESTRATEGIKOA GARATZEKO MINTEGIA. IRUÑEA +

2021-09-30

  • 09:30 - 12:30: LH LEHEN ZIKLOKO ERREFERENTEEN MINTEGIA. EKIALDEA 1 PRESENTZIALA, GARBIÑE IGARATEGI +
  • 09:30 - 12:30: LH LEHEN ZIKLOKO ERREFERENTEEN MINTEGIA. MENDEBALDEA 1 PRESENTZIALA, JUNKAL LERTXUNDI +
  • 09:30 - 12:30: HIZKUNTZA-PROIEKTUA GARATZEN: PLAN ESTRATEGIKOA GARATZEKO MINTEGIA. DONOSTIA +
  • 14:00 - 17:00: LH LEHEN ZIKLOKO ERREFERENTEEN MINTEGIA. EKIALDEA 2 ONLINE, GARBIÑE IGARATEGI +
  • 14:00 - 17:00: LH LEHEN ZIKLOKO ERREFERENTEEN MINTEGIA. MENDEBALDEA 2 ONLINE, JUNKAL LERTXUNDI +
  • 15:00 - 16:30: DIZIPLINARTEKOTASUNA: EKI-DBH EREDU DIGITALEN AURKEZPENA (Ikastolen Etxea ) +
  • 15:00 - 17:30: BATXILAB, IRAKASLEAK:0 ERRONKA 1.2 +

2021-10-01

  • 09:00 - 11:30: LANBIDE HEZIKETAKO ZUZENDARIEN MINTEGIA +
  • 09:30 - 13:30: OMI - ORIENTATZAILEEN MINTEGIA NAFARROA +

2021-10-04

  • 11:00 - 12:30: EKI DBH EUSKARA IKUSPEGIA (irakasle berrientzat) +
  • 11:00 - 12:30: EKI DBH MATEMATIKA IKUSPEGIA (irakasle berrientzat) +

2021-10-06

  • 15:00 - 17:00: ALEXIA IRAKASLE KUADERNOA EKI EBALUAZIO EREDUAN +
  • 16:00 - 17:30: KOMI - KOMUNIKAZIO MINTEGIA NAFARROA +
  • 16:00 - 18:30: KIVA DBH-n. NAFARROA +

2021-10-07

  • 09:30 - 10:30: KIMU LH 1. MAILA 2. ERRONKA +
  • 10:45 - 11:45: KIMU LH 1. maila EUSKARA ETA LITERATURA +
  • 11:00 - 12:30: EKI DBH ENGLISH IKUSPEGIA (irakasle berrientzat) +
  • 12:00 - 13:00: KIMU LH 1. MAILA MATEMATIKA +
  • 15:00 - 17:00: ORIENTAZIOA ETA AHOLKULARITZA PSIKOPEDAGOGIKOA +

2021-10-08

  • 09:30 - 14:30: HOCUS & LOTUS 1&2 (New teachers) +
  • 11:00 - 12:30: EKI DBH NATUR ZIENTZIAK IKUSPEGIA (irakasle berrientzat) +

2021-10-13

  • 09:30 - 11:30: IKT DINAMIZATZAILE MINTEGIA +
  • 11:00 - 12:30: EKI DBH GIZARTE ZIENTZIAK IKUSPEGIA (irakasle berrientzat) +

2021-10-14

  • 09:30 - 10:30: KIMU LH 2. MAILA 2. ERRONKA +
  • 10:45 - 11:45: KIMU LH 2. maila EUSKARA ETA LITERATURA +
  • 11:00 - 12:30: EKI DBH LENGUA CASTELLANA IKUSPEGIA (irakasle berrientzat) +
  • 12:00 - 13:00: KIMU LH 2. MAILA MATEMATIKA +
  • 15:00 - 17:00: BATXILAB, ERRONKA AURKEZPENA: EUSKARA -ENGLISH UNITATEA +
  • 15:00 - 16:30: BATXILAB, ERRONKA AURKEZPENA: FINANTZETAN MURGILDUZ +

2021-10-15

  • 09:30 - 14:30: READY FOR A STORY +

2021-10-18

  • 15:00 - 17:30: BATXILAB: INTEGRAZIO JARDUEREN SORKUNTZA TAILERRA +